Poradíme, do čeho peníze a energii dát a čemu se vyhnout.
Najdeme společnou řeč s vašimi zákazníky i businessovými cíli. Navedeme vás, jak dělat marketing lépe, efektivně, poutavě a pálit přímo na cíl.

Strategy & Research

V našem pojetí se na začátku pobavíme o stavu na daném trhu, kdo je zákazník a jaké jsou jeho motivy. Jednoduše se lidí ptáme se, brouzdáme, zjišťujeme a znovu se ptáme na motivace, přání, obavy a chtíče. Následně se zaměříme na cílové segmenty, které bude stát za to vytěžit. Určíme si positioning značky a nastavíme marketingové cíle.

———

→ Marketingová
→ Exportní
→ Brandová
→ Kvalitativní a kvantitativní výzkumy
→ Statistická a spotřebitelská data
→ Competitive intelligence

Strategie & výzkum
Kreativa

Creative

Navrhujeme vizuální podobu komunikace, hrajeme si s textem, tvoříme videa. Tvoříme kreativní koncepty, které baví, nás i vás. Emoce do reklamy patří a kreativa je spolehlivým spouštěčem.

———

→ Kreativní koncepty
→ Design
→ Copywriting
→ Video

Comms

Každý nápad a směr hledá svého průvodce. Ukážeme, kterou cestou se vydat, kterou cestu využít a na co raději rychle zapomenout. Komunikaci vnímáme jako součást marketingu a proto s vámi na začátku projdeme vaše obchodní cíle a následně najdeme způsob jak jich dosáhnout. V socialu, ve vyhledávání, programatiku nebo v tradičních médiích.

———

→ Social media
→ SEM
→ Display
→ Video reklama
→ Emailing
→ Digitální PR

Komunikace
Data & web

Data & Web

Věříme, že malá data jsou lepší než velká data. Jinými slovy, kvalita má přednost před kvantitou. Analyzujeme chování klikačů na webu a pohrajeme si s automatizací stereotypních reportů.

———

→ Webová analytika
→ Automatizace reportingu
→ Webdesign
→ Microsites