Pomůžeme vám vytěžit potenciál sociálních médií.  Nekonečné diskuze o přínosu emoji přenecháme amatérům, my jdeme na dřeň a pobavíme se o segmentaci, targetingu a positioningu vaší značky. Ať už na Facebooku, Instagramu, Linkedinu nebo Youtube.

Strategie pro
sociální média

Navrhneme, jak vám sociální média pomohou dosáhnout cílů. Určíme, jak  zapadnou do mediamixu a kde vzniknou synergie s dalšími komunikačními kanály. Na základě segmentace určíme, jaký typ obsahu a pro koho budeme tvořit. Přípravíme taktiku cílení a určíme metriky, které budeme s ohledem na cíle vyhodnocovat.

Příprava obsahu
pro sociální média

Zajistíme kontinuální tvorbu obsahu, který bude cílovku bavit a který nám pomůže v plnění marketingových cílů. Pro každý segment tvoříme obsah na míru. Ať už jde o krátká videa, animace, montáže nebo jen jednoduché chytlavé copy, vycházíme z Human Centered Designu, která staví roli uživatele na první místo.

Community
management

Denní komunikace s fanoušky, vyřizování zpráv a nebo outsourcing zákaznického servisu. Sociální média jsou místem, kde se štěbetá od rána do večera a komentáře fanoušků vyžadují rychlé reakce. Nastavíme upozornění na nové dotazy a připravíme komunikační mapu reakcí, když se něco někde zvrtne.

Placená
reklama

Od brandových po výkonnostní kampaně, připravíme taktiku cílení, biddování i reportingu. Nastavíme a optimalizujeme kampaně. Sociální média totiž bez placené podpory dávají smysl jen málokdy, a tak víme, jak z nich vymáčkneme poslední konverzi.

Spolupráce
s influencery

Kampaně s influencery budují důvěru ve vaší značku. Vybíráme a spolupráce domlouváme s ohledem na průnik komunity influencera a cílovky vaší značky. Cíle kampaní nastavíme tak, aby byli doměřitelné a měly reálný dopad na vaše byznysové cíle.

Reference

Náš tvůrčí tým je složen z talentovaných odborníků, kteří mají zkušenosti jak z reklamních a marketingových agentur, tak ze strany značky. Máme tak za sebou mnoho různorodých a úspěšných projektů, na kterých jsme s nadšením pracovali. Například pro tyto značky:

Co spolu vymyslíme?

Ať už chcete řešit marketing na strategické úrovni, hledáte agenturu, která se vám postará o sociální média, chcete se pobavit nad aktuálními problémy, které v sociálních médiích řešíte nebo si jen nechat udělat analýzu, napište nám a rádi se s vámi setkáme.

Blog