Filtrujeme nápady na všemožné digibuzzwordy, vracíme se ke kořenům marketingu. Poradíme, do čeho peníze a energii dát, a čemu se vyhnout. Najdeme společnou řeč s vašimi zákazníky a co víc, přimějeme je utratit jejich poslední kačku!

Proč?

Věříme, že velká část rozvoje a společenského pokroku se odehrává ve firmách a baví nás spolupráce všude tam, kde vidíme zapálení pro věc. Chceme kultivovat náš agenturní rybníček a přispět k vzdělávání v naší těžko uchopitelné disciplíně. Zbavujeme se nešvarů spojených s rychlým rozvojem digitálu, upozaděním strategického vedení marketingové komunikace, plýtvaní peněz na nefunkční trendy nástroje nebo bezhlavé ad hoc prodejní kampaně.

Jak?

V našem pojetí se na začátku pobavíme o stavu na daném trhu, kdo je zákazník a jaké jsou jeho motivy. Následně se zaměříme na cílové segmenty, které bude stát za to vytěžit. Určíme si svou pozici na trhu a určíme cíle k jednotlivým činnostem. Konečně ve chvíli, kdy známe zákazníka, víme jak a co říkat, připravíme exekuční plán s konkrétními marketingovými aktivitami.

Kdo?

Nic z toho by v praxi neobstálo bez zkušených lidí napříč agenturním a klientským světem. Grizzlink proto vznikl spojením těchto lidí. Spolupracujeme se startupy s globální ambicí, jsme partnery tradičních českých společností a ecommerce projektů, globálních korporací i institucí veřejné správy.

Meet the masters!

Jiří Jakl

Partner | Business

  

Tomáš Mocek

Projects & Strategy

  

Dominika Lukášová

Social Media

  

Iva Janigová

Creative

  

Ondřej Salamon

Analytics & Paid Advertising

  

Kateřina Šuterová

Creative

  

Martin Dráb

Partner | Strategy

  

Jakub Kotál

Strategy

  

Matěj Procházka

Creative