Klient a zadání

Medovník ručně vyrábí tradiční staroslovanský dort. Kromě originální verze má ve svém portfoliu také několik variací původního medovníku. Jednou z nich je Medovník Pikao. Právě kvůli němu jsme spojili síly při vytváření kampaně pro uvedení produktu na trh.

Řešení

Vytyčili jsme si za cíl zasáhnout cílovou skupinu na sociálních médiích aspoň šestkrát v daném období a vrýt se uživatelům Facebooku do paměti. Cílení jsme opřeli o demografické, geografické, behaviorální a časové údaje. Zohlednili jsme zvláštní akci na Medovník Pikao v obchodním řetězci nebo například obvyklou dobu, kdy lidé jezdí nakupovat. Vedle Facebooku jsme využili také Google ads, Sklik, Adform, PR články i influencery. V kreativě jsme se opřeli o symboliku vztahů, lásky.

Výsledek

Prostřednictvím jednotlivých influencerů jsme zasáhli 35 500 uživatelů a docílili jsme 110 tisíc zobrazení příspěvků. Sám produkt se i díky naší kampani uchytil velice dobře. Prodeje Medovníku Pikao po skončení kampaně tvořily třetinu celkových prodejů Medovníku a stále rostou.

Napište nám

Ať už řešíte marketing z pohledu strategie, hledáte agenturu pro péči o sociální média, nebo chcete jen kvalitní analýzu, jste u nás na správné adrese. Napište nám! Rádi si s vámi domluvíme schůzku. Nebo můžete zavolat přímo Jiřímu na 737 028 904.

[contact-form-7 id="459" title="Napište nám"]